IDEA KIELCE: Jarmark

plik foto id: 1406149364

O Jarmarku

Szanowni Państwo!

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiczną, w tym roku Jarmark Bożonarodzeniowy w tradycyjnej formule niestety nie będzie się mógł odbyć na kieleckim Rynku. Wychodząc jednak naprzeciw oczekiwaniom kielczan, podjęliśmy decyzję o organizacji Jarmarku w wersji wirtualnej w terminie 6-24 grudnia. Mamy nadzieję, że taka forma tego wydarzenia również spotka się z dużym zainteresowaniem zarówno mieszkańców Kielc jak i wystawców.

W tych trudnych czasach szczególnie ważne jest wspieranie lokalnych przedsiębiorców, dlatego serdecznie zapraszamy do bezpłatnego udziału w KIELECKIM WIRTUALNYM JARMARKU BOŻONARODZENIOWYM kieleckich restauratorów, rękodzielników oraz innych przedsiębiorców chcących przedstawić kielczanom swoją ofertę. Z tej okazji zachęcamy Państwa do przygotowania wyjątkowej, świątecznej oferty swoich produktów. Tegoroczny Jarmark ma formułę platformy promującej strony internetowe wystawców i ich produkty. Platforma www.jarmark.kielce.eu utrzymana jest w świątecznym klimacie kieleckiego Rynku, na którym usytułowane są wirtualne domki. Po kliknięciu na domek potencjalny klient zostanie przekierowany na stronę internetową wystawcy, gdzie będzie mógł zapoznać się z jego ofertą świąteczną i dokonać zakupów. 

Zwracamy się również z prośbą do wszystkich kielczan, abyście wzięli Państwo aktywny udział w Jarmarku robiąc na nim świąteczne zakupy i pomagając tym samym przedsiębiorcom. Czas Bożego Narodzenia to wyjątkowy okres, podczas którego najważniejsze jest poczucie wspólnoty i bycia razem. Nieodłącznym elementem Świąt jest również kolędowanie, dlatego zapraszamy mieszkańców Kielc na wirtualną, jarmarkową scenę, na której rozbrzmiewać będą świąteczne melodie. Artystyczną oprawę wydarzenia zapewnią kieleckie instytucje kultury. Zachęcamy również Państwa do aktywnego współtworzenia klimatu Jarmarku poprzez przesyłanie kolęd w Państwa wykonaniu. Utwory  - po weryfikacji -  zostaną umieszczone na wirtualnej scenie i będą mogły być odtwarzane przez wszystkich kielczan. Najlepiej ocenione wykonania zostaną nagrodzone. 

Ważnym elementem Jarmarku są również świąteczne, wirtualne konkursy, do udziału w których serdecznie Państwa zapraszamy.

Mimo stanu pandemii uczyńmy te Święta Bożego Narodzenia wyjątkowymi.

Serdecznie zapraszamy do udziału w KIELECKIM WIRTUALNYM JARMARKU BOŻONARODZENIOWYM.

Zespół Jarmarku.